ФК "Олександрія" обіграв «Гірника»

• Людмила Макей
  • watch_later 28 серпня 2014, 14:05

ФК "Олександрія" у п'ятому турі FavBet Ліги 1 обіграв "Гірник" (Кривий Ріг) з рахунком 0: 2, продовживши низку переможних матчів.

Гра відбулася на криворізькому стадіоні вчора, 27 серпня, пише "Моя Олександрія".

Треба відзначити, що як "Олександрія" в цьому сезоні ще не програвала, так і "Гірник" - не програвав теж. Всі ігри перших чотирьох турів криворіжці незмінно закінчували нічиєю - або нульовою, або з рахунком 1: 1.

Природно, "Олександрії" хотілося продовжити свою серію перемог, а "гірники" - свою; якщо не перемог, то хоча б нічиїх.

Перший тайм закінчився безрезультатно. У другому "Олександрія" повела себе набагато активніше, і це принесло результат.

Перший гол криворіжці забили у власні ворота самі на 72-й хвилині. Другий м'яч пробив олександрієць Іващенко на третій додатковій хвилині (90 + 3).

Після п'яти турів "Олександрія" - без жодної поразки - впевнено лідирує в турнірній таблиці чемпіонату.

Наступну гру наші земляки проведуть вдома в найближчу неділю, 31 серпня. Суперником буде тернопільська "Нива". Початок матчу о 19 годині.