ФК «Олександрія» переміг «Суми» з рахунком 2:0

• Людмила Макей
  • watch_later 17 серпня 2014, 16:03

• visibility 2 перегляда

Поєдинок ФК «Олександрія» та «Суми» на культурно-спортивному комплексі «Ніка» в Олександрії закінчився перемогою господарів у суботу, 16 серпня.

Про це Точці доступу повідомили у футбольному клубі «Олександрія».

Матч розпочався агресивними атаками господарів поля, які вже на 3-й хвилині принесли бажаний результат підопічним В.Шарана. Після помилки у захисті сумчан біля свого штрафного майданчика А.Сухоцький випередив захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив в лівий від голкіпера кут воріт - 1:0.

Після забитого голу наші футболісти продовжували атакувати ворота гостей, багато комбінуючи.

Другий тайм гості розпочали досить активно. На 47-й хвилині, після подачі зі стандарту та декількох пасів, С.Козаченко пробив по воротах, але мимо. На 56-й хвилині він же міг зрівняти рахунок, але після удару його м'яч влучив в стійку.

Олександрійці і надалі продовжували атакувати ворота гостей. На 77-й хвилині потужний удар Є.Банади відбив голкіпер, а повторний удар О.Гуськова парирував, перевівши м’яч на кутовий. На 79-й хвилині ще одна небезпечна атака, створена нашими футболістами, принесла плоди. Майже з лінії штрафного майданчику Ю.Коломоєць віддав передачу на О.Гуськова, той обманним рухом поклав голкіпера на землю і відправив м'яч в сітку воріт - 2:0. Заслужена перемога олександрійців.

За традицією, ТОВ «Колега» запровадило приз для «Кращого гравця матчу». На думку представників компанії в цьому матчі ним став олександрієць – автор забитого голу А.Сухоцький. Одразу після зустрічі йому і вручили нагороду.

Нагадаємо, рішенням президента ФК «Олександрія» Сергія Кузьменка всі домашні поєдинки клубу проходять без оплати за вхідний квиток.