Фотохудожник із Попельнастого запрошує на кастинг юних шибайголів

  • Людмила Макей
  • watch_later 20 червня 2014, 13:58

  • visibility 10 переглядів

Фотопроект "Привиди старих кораблів" організували педагог, фотохудожник і краєзнавець із Попельнастого Валерій Жванко разом з олександрійським виданням "Місто" і радіо "РВД".

Про це Точці доступу повідомив Валерій Жванко.

Організатори проводять кастинг для професійної фотозйомки «хлопчаків віком від 8 до 12 років з акторськими даними хуліганистого типу та паскудного характеру».

Свіжі фото надсилайте на електронну пошту: almisto28000@gmail.com. Додаткова інформація за телефоном: +38 (050) 341-2323.

ДОВІДКА. Валерій Жванко народився в Олександрії. Закінчив СШ №2 у 1975. Трудову діяльність розпочав на заводі, служив в армії, після закінчення Кіровоградського педагогічного інституту працював у навчальних закладах Олександрії. Разом з сім'єю залишив місто в 1991 році. З того часу живе в селі Попельнасте Олександрійського району Кіровоградської області. Переможець Всеукраїнського конкурсу "Вчитель зарубіжної літератури сільської школи", вчитель методист, відмінник освіти України. Має публікації в спеціалізованих газетах та журналах Києва, Харкова, Кіровограда. Переможець конкурсу за кращий матеріал про рідне місто у номінації "За журналістську майстерність". Захоплюється туризмом, краєзнавством. Лауреат обласної краєзнавчої премії імені Ястребова за книгу «Мій берег».