Голову Нацбанку звинувачують у державній зраді

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 23 лютого 2015, 14:53

  • visibility 36 переглядів

Понад 100 депутатів коаліції підтримують проект постанови щодо відставки глави НБУ, з 23 лютого під Нацбанком - безстрокова акція протесту.

"На сьогоднішній день зібрано понад 100 підписів народних обранців з усіх фракцій коаліції. До того ж, члени" Депутатського контролю "направили голові СБУ 4 депутатських звернення щодо відкриття кримінального провадження проти керівництва НБУ за державну зраду і службову халатність", - сказав голова секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль" Вадим Руденко на прес-конференції, повідомляє прес-служба об'єднання в понеділок.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", він також зазначив, що з сьогоднішнього дня по всій Україні почнеться збір підписів українців за відставку голови НБУ.

У свою чергу, голова громадської організації "Громадський контроль банків" Олександр Івлєв оголосив про початок 23 лютого безстрокової акції протесту під Нацбанком. Головна вимога - відставка голови НБУ В.Гонтаревой, відкриття кримінальних проваджень проти чиновників НБУ та залучення їх до відповідальності за девальвацію гривні.