Гонщик та волонтер Олексій Мочанов нецензурно обізвав Євгена Коноплянку за байдужість до кіровоградських спецназівців

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 18 липня 2015, 13:15

  • visibility 210 переглядів

Спортсмен та активіст Олексій Мочанов в інтерв'ю вилаяв футболіста Євгена Коноплянку.

Фрагмент його інтерв'ю виданню "Трибуна":

- Як ви - спортсмен і в той же час волонтер - сприймаєте зараз спорт? Приїжджаєте з фронту і бачите, як мільйонери грають у футбол, а тисячі глядачів платять гроші, щоб на це подивитися і порадіти. Нічого всередині не коробить?

- (...) Послухайте, будь-який п ***с має ім'я, прізвище та по батькові. Як і кожна нормальна людина. Не можна узагальнювати і вважати п ***ми  спортсменів, геїв, російськомовних, євреїв. Є п *** и, а є нормальні люди.

Ромка Зозуля, наприклад - людина, яка заробляє мільйони, але ремонтує військовий госпіталь і постійно чимось допомагає. Попрацювали з ним, довіряю і дуже рекомендую. Він каже: дядько Льоша, машина мене влаштовує, у мене все є, а зараз таке відбувається в країні. Рома не віддав всі гроші і не став жити в коробці під мостом, просто витрачає не на поліпшення свого життя. Як таку людину не поважати?

(...)- Вам не образливо, що таких футболістів небагато?

- Я не розумію, чому Зозуля допомагає Кіровоградському 3-му полку спецназу, а Женя Коноплянка поводиться так, ніби не з Кіровограда родом.

- Чому так, по-вашому?

- Ось зараз ми побачили, у кого які пріоритети. Хоча їх можна десь зрозуміти - вони мають повне право сказати, що сплачують податки.

- Це навряд чи.

- Ну, сподіваюся, що платять. І держава, мовляв, має брати все необхідне з цих грошей.