Громада мікрорайону Перемога передала допомогу олександрійцям у зону АТО

  • Людмила Макей
  • watch_later 21 серпня 2014, 16:07

Мешканці мікрорайону Перемога з Олександрії самостійно організувалися, щоб зібрати допомогу землякам-учасникам АТО.

Благодійний вантаж доставлений в Донецьку область в середу, 20 серпня, повідомляє «Моя Олександрія».

Ініціатором збору допомоги виступив місцевий житель Михайло Дмитрієв. Він обійшов підприємців і простих громадян із проханням допомогти олександрійцям, що воюють на сході. Заклик знайшов відгук. Буквально за пару днів вдалося зібрати одну тонну вантажу. Його приблизна вартість - 10 тис грн.

- Люди сприйняли пропозицію з ентузіазмом. Відгукнулося так багато громадян, що у вас не вистачить друкованого місця, щоб усіх згадати, - каже Дмитрієв. - Деякі надавали невелику допомогу, - наприклад, пляшку соняшникової олії і пачку макаронів, - але в сумі вийшло багато. Хтось приносив відро картоплі і домашню консервацію.

Мікроавтобус для поїздки безкоштовно виділив місцевий магазин "Світанок". Через Дніпропетровську область автомобіль дістався в Донбас. Кінцевий пункт призначення - село Степанівка Костянтинівського району Донецької області. Тут розташувалася одна із застав 34-го батальйону територіальної оборони Кіровоградській області.

В батальйоні служить близько 25 олександрійців. Приблизно половину з них призвали по мобілізації, друга половина - добровольці. Багато олександрійців знаходяться поза застави - ​​чергують на блокпостах або виконують доручення.

Гостям вдалося зустрітися з шістьма олександрійцями. Це Ігор Скляр, Сергій Поліщук, Сергій Смоляр, Артем Гусач, Євген Бусигін та Андрій Макаров. Ще на заставі перебував Дмитро Мар'яна, він з Петрівського району, але призваний Олександрійським військкоматом.