Як працювали депутати міськради Кропивницького на останній сесії цієї каденції (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 3 листопада 2020, 15:45

У Кропивницькому сьогодні востаннє зібралися на сесію депутати міської ради сьомого скликання.

Зібрала місцевих обранців позачергова 23-та сесія, яку провели для прийняття рішень щодо освоєння субвенцій, внесення змін до бюджету та вирішення питань, пов'язаних із наслідками смерчу, передає Точка доступу.

Завітали до сесійної зали від початку 29 депутатів із 43. Проте згодом, коли почали голосувати за проєкти рішень, кількість голосуючих збільшилася до 32, а згодом і до 34.

Цього разу порядок денний складався всього із 7 питань.

Серед найвагоміших сьогодні рішень став перерозподіл коштів для фінансової допомоги КП "Теплоенергетик". Зокрема, для погaшення боpгів зa pозподіл гaзу комунального підприємства "Теплоенеpгетик" пеpеpозподілили гpоші з пpогpaм pозвитку доpожньої інфpaстpуктуpи містa тa pозвитку ЖКГ. Загалом підприємство отримає майже 12 мільйонів гривень фінансової підтримки за рахунок такого перерозподілу.

На цьому фінансові рішення не закінчилися - депутати "прийняли" державні субвенції для міста.  Державні кошти отримає місцева лікарня та освітні заклади.

Не оминули увагою чи не одну з найвагоміших причин проведення позачергової сесії - наслідки смерчу у двох мікрорайонах міста. Стосовно цього депутатський корпус вирішив направити звернення до Кабміну, аби держава нададла фінансову допомогу. Не забули в цьому зверненні і про COVID-19. Міська рада нагадала державі, що місто із власного бюджету наразі платить зарплати медикам та проводить протиепідемічні заходи,  коли це повинно бути за рахунок державної допомоги. Тому у зверненні попросили відновити витрачені 54 мільйони гривень.

Міський голова Андрій Райкович, до речі, який так і лишиться на цій посаді,  подякував місцевим обранцям сьомого скликання за 5 років плідної праці та попрощався з ними. Вони, в свою чергу, востаннє відстояли закриття сесії під гімн України та поспішили повернутися до буденних справ.

Обличчя депутатів сьомого скликання та їхню останню сесію можна переглянути у фоторепортажі Олександра Козловського:

Читайте також: Мандруй Кропивницьким: у місті встановили три туристичних пілони (ФОТО)