Іншого виходу немає: кіровоградські тролейбусники чекатимуть міського голову на площі перед міськрадою

  • Оксана Березовська
  • watch_later 20 квітня 2016, 14:05

  • visibility 227 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Колектив  підприємства ТОВ "Єлисаветградської транспортної кампанії", яке припиняє своє офіційне існування 25 квітня, збирається йти на прийом до міського голови. Таке рішення було прийнято під час зборів трудового колективу сьогодні, 20 квітня.

Про це повідомляє кореспондент Точки доступу з місця події.

Зараз люди створюють ініціативну групу, що складатиметься з одного представника від кожного відділу, які передадуть свої пропозиції міському голові Андрію Райковичу. Крім того, начальник управління транспорту Олександр Вергун пообіцяв донести всі пропозиції до керівництва міста, яке опікується цим питанням.

Серед основних вимог колективу є призначення головного інженера "Єлисаветргадської компанії" Олександра Луценко на посаду директора нового комунального підприєсмства "Електротранс". 

– Нового керівника потрібно вчити, розжовувати все, а тут є людина, яка добре розуміється на роботі підприємства, – говорять представники трудового колективу.

Зараз обов'язки директора вже зареєстрованого комунального підприємства "Електротранс" виконує Олег Білобров, з яким, до речі, колектив досі не знайомий, хоча робота нового підприємства має розпочатися вже 26 квітня. Крім того, як зазначив головний інженер Олександр Луценко, минулого тижня керівництву представляли майбутнього директора, яким мав стати Анатолій Бондар, що 25 років тому вже працював на цьому підприємстві. Однак, за словами чоловіка, той вже відмовився від цієї посади.

В свою чергу, начальник управління розвитку транспорту та зв'язку Олександр Вергун, говорить, що вперше чує про бажання колектива бачити на посаді керівника нового підприємства Олександра Луценка.

"Вашу інформацію я донесу до керівництва. І повідомлю про кандидатуру, яку ви хочите бачити на посаді директора. Чому ви раніше не зверталися до міської ради з цим питанням?" – запитав посадовець.

У свою чергу, працівники підприємства наголосили, що якщо сьогодні до кінця дня міський голова їх не почує, то вже завтра о 8-й ранку вони вийдуть  на площу перед міською радою, де чекатимуть Андрія Райковича, аби поспілкуватися з ним.