Інцидент за участі міліціонера біля блокпосту досі не дорозслідували

  • Алла Зейферт
  • watch_later 22 травня 2014, 15:18

  • visibility 8 переглядів

Інцидент за участі начальника Кіровоградського міськвідділу міліції Руслана Бугринця біля Олександрійського блокпосту досі не дорозслідували.

Про це повідомив начальник обласного УМВС Анатолій Вітюк під час прес-конференції у Кіровограді сьогодні, 22 травня, передає кореспондент Точки доступу.

- Воно (слідство – Ред.) не закінчене. Як керівник я не маю права проводити розслідування, щоб уникнути необ’єктивних висновків, - прокоментував Вітюк. - На сьогодні матеріали розслідування направлені до департаменту внутрішньої безпеки УМВС. Вони мені не підпорядковані, тому коли будуть результати я вам не можу сказати.

Нагадаємо, неординарна пригода за участі посадовця з обласного управління внутрішніх справ в області сталася на олександрійському блокпосту близько 8 години вечора 4 травня.

До уваги чергових блокпосту — працівників ДАІ та представників народної самооборони — потрапив сірий Volkswagen Polo. Очевидці стверджують, що водій то виїжджав на узбіччя, то робив спроби здійснити обгін.

Далі текст першоджерела – блогу «Моя Александрия»: «На вимогу ДАІ машина зупинилася. За кермом виявився високопоставлений міліцейський чиновник з обласного УМВС. Вийшовши з легковика, він став «качати» права.

За словами коменданта поста Володимира Конюшенка, чоловік грубіянив і намагався всіх «строить». Обізвав пост «цирком», а чергових — «опудалами». Також пригрозив звільнити з роботи всіх співробітників ДАІ та міліції, що знаходилися на блокпосту. Не виключено, що начальник міг бути в стані алкогольного сп’яніння, але тест на алкоголь не проводився.

В Олександрійській міліції та ДАІ подію не заперечують, проте просять не посилатися на них у пресі. Тим часом громадські активісти не хочуть, щоб ця справа зам’ялася, і готуються передати інформацію про подію в область.

— Ми вирішили спуску не робити. Ми написали заяву на ім’я начальника міліції і сьогодні — губернатора, щоб довести цю справу до кінця, — сказав Конюшенко».

Точка доступу з’ясувала, що до блокпосту в той день під’їжджав заступник начальника УМВС в Кіровоградській області Руслан Бугринець. Від офіційних коментарів посадовець відмовився та не розповів, що ж насправді сталося.

— Зараз я не можу нічого коментувати — я не маю права, оскільки триває службове розслідування. За законом, воно має завершитися через 10 днів — тоді з’ясується, як було насправді.

По завершенні службового розслідування Руслан Бугринець пообіцяв розповісти ТД своє бачення ситуації.