Керівників ресторанів і кафе закликали дотримуватися режиму тиші у скорботні дні

  • Алла Зейферт
  • watch_later 6 серпня 2014, 10:52

  • visibility 11 переглядів

Проявити громадянську позицію, показати соціальну відповідальність закликали керівників торгівлі та ресторанного господарства заступник міського голови Сергій Васильченко та начальник управління сприяння розвитку торгівлі, транспорту та зв’язку Наталія Бабенко під час робочої наради у Кіровоградській міській раді вчора, 5 серпня.

- Сьогодні наша країна переживає складний час, - наголосив під час зустрічі Сергій Васильченко, - фактично ми знаходимося у стані війни. Чи не щодня приходять зі Сходу України страшні звістки про загибель наших воїнів - земляків, учасників антитерористичної операції. На Театральній площі обласного центру кіровоградці проводжають героїв в останню путь. В такі дні у місті оголошується День жалоби. Ми окремо звертаємося напередодні до кожного з Вас, як керівників закладів, з проханням дотримуватися режиму тиші, не включати гучну музику, відкласти розважальні заходи. На жаль не всі дослуховуються, дуже неприємно вразив грандіозний феєрверк у неділю, 4 серпня, коли місто прощалося з героєм – прикордонником і це викликало сильне обурення у кіровоградців.

Сергій Васильченко висловив сподівання, що представники бізнесу з розумінням поставляться до того, що в родини багатьох кіровоградців прийшло велике горе, висловлять свої співчуття дотриманням режиму тиші і розділять з ними біль втрати.

Наталія Бабенко також звернула увагу керівників закладів на необхідність найсуворішого дотримання всіх норм чинного законодавства України, рішень Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щодо правил торгівлі, режиму роботи та заборони продажу спиртних напоїв після 22.00.

За матеріалами сайту міськради

Нагадаємо, сьогодні у Кіровограді – День жалоби і прощання з чотирма загиблими в АТО кіровоградськими спецпризначенцями.