Кількість загиблих у Краматорську сягнула 16, поранених 65. Жертвами мало не стали спостерігачі ОБСЄ

  • Тетяна Бложко
  • watch_later 11 лютого 2015, 11:05

  • visibility 127 переглядів

Краматорськ атаковано з південного чи південно-східного напрямку. Стріляли з «Смерчів» або «Торнадо» - звітує спеціальна моніторингова місії ОБСЄ, члени якої самі мало не стали жертвами артобстрілу.

"СММ оцінила, що три снаряди виявилися 300-мм боєприпасами, які випустили із БМ-30 "Смерч" чи РСЗО "Торнадо". Ґрунтуючись на живому спостереженні, знімках і аналізі карт, СММ оцінила, що обстріл вівся з південно-південно-східного напрямку", - говориться у звіті.

Одна з ракет впала в 30 метрах від спостерігачів ОБСЄ та їм пощастило.  

"Члени моніторингової групи побачили, як ракета впала за будинком за 30 метрів від позиції, де перебували спостерігачі. Ракета впала у дворі будинку, але не вибухнула", - зазначається у звіті моніторингової комісії.

Проте міжнародні спостерігачі не роблять жодних припущень з приводу того, хто саме наніс артелерійський удар.  

За останніми данними жертвами теракту в Краматорську стали 16 чоловік, більшість з яких цивільне населення, 65 поранених.

Городяни перебувають у шоці та самі називають свій стан «Ракетним синдромом». Вранці соціальні мережи вибухнули повідомлення про нові обстріли в Краматорську. Та Державна обласна адміністрація заспокоїла населення - дійсно стріляли, але збивал безпілотник, який з повітря збирав інформацію для терористів.