Кіровоградські депутати розписали, як виловлювати та стерилізувати безпритульних тварин

  • Оксана Березовська
  • watch_later 10 червня 2016, 18:00

  • visibility 25 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Сьогодні, 10 червня, депутати міської ради затвердити Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у Кіровограді на 2016-2020. 

Про це повідомляє кореспондент Точки доступу із засідання сесії.

За словами начальника управління ЖКГ Олександра Хачатуряна, Програмою передбачено ряд заходів по відлову  та стерилізації безпритульних тварин. На це бюджетом передбачено 624 тис. грн., які буде витрачено на придбання автотранспорту, засобів відлову та оплату праці людей, які будуть цим займатися. А за результатами першого півріччя планується винести на розгляд міськради забезпечення фінансування програми. 

Нагадаємо, проблема безпритульних тварин є однією з тих, що найбільше хвилює мешканців міста.

Однією з проблем, що стоїть перед міської владою – це відкриття притулку для тварин. Наразі, за інформацією начальника управління ЖКГ, є земельна ділянка під ці цілі, але немає коштів на побудову. За  підрахунками управління, які проводилися ще у 2014 році, на будівництво притулку необхідно було 8 млн. грн., але поки таких коштів у міському бюджеті немає. 

Присутній на сесії міської ради народний депутат Олександр Горбунов зазначив, що вже звернувся до фонду екологічного захисту для виділення 15 млн. грн. на будівництво притулку для безхатніх тварин.

Таким чином, скоро у Кіровограді може з'явитися такий заклад.