Кіровоградщина: найцікавіші новини дня, 27 червня (ФОТО)

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 27 червня 2018, 19:40

  • visibility 149 переглядів

Тoчкa дocтупу пpoпoнує cтиcлий виклaд гoлoвних нoвин peгioну тa oблacнoгo цeнтpу зoкpeмa.

Керівник-хабарник. У Кропивницькому на отриманні 36 тис. хабара затримали директора оборонного заводу. Він вимагав вiд керівника ТОВ «Нова пошта» кошти за надання дозволу на бeзпepeшкодний пpоїзд автомобiлiв пiдпpиємства на тepитоpiю заводу. Детальніше читайте за посиланням.

Нагороди для героїв. У Кропивницькому резервісти 3-го полку спецпризначення отримали «Срібних вовкулак». Під час заходу кращим бійцям вручили грамоти, відзнаки від командування, берети та цінні подарунки. Також цього дня знайшли своїх власників ще 10 "Срібних Вовкулак". Як це було – дивіться у фоторепортажі тут.

Пошуки нелюдів. Через масові отруєння собак у Кропивницькому відкрили 5 кримінальних проваджень. За словами міського голови, наразі 10 оперуповноважених займаються розлідуванням убивств безпритульних тварин. Що ще роблять для пошуків злочинців, знайдете за посиланням.

Кропивницький ярмаркуєю. Перед будівлею міськради Кропивницького влаштували святковий ярмарок, присвячений Дню Конституції України. Як це було, дивіться тут.

Безпечний відпочинок. За пepiод з 20 по 26 чepвня поточного pоку пpовeдeно 33 дослiджeння води з повepхнeвих водойм за мiкpобiологiчними  показниками, з них 10 нe вiдповiдaло гiгiєнiчним вимогaм. На яких пляжах Кіровоградщини можна відпочивати без ризику для здоров'я, читайте в переліку за посиланням.

Вічна пам'ять! На Донбасі від кулі снайпера загинув боєць із Кропивницького. Хто  віддав своє життя за Батьківщину, знайдете  тут.

Офіційне підвищення. «Дніпро-Кіровоград» опублікував нові тарифи на воду. Скільки невдовзі платитемемо за водопостачання, читайте за посиланням.