Кіровоград виділив приміщення під притулок для безхатченків

  • Алла Зейферт
  • watch_later 9 липня 2014, 10:39

  • visibility 25 переглядів

Колишній приймальника-розподільник УМВС області, що знаходиться по вулиці 40-річчя Перемоги, 109, стане притулком для безхатченків.

Нещодавно заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Дрига, директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олег Краснокутський, директор Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб Олександр Желізняк зустрілися з представниками УМВС України в Кіровоградській області з цього приводу.

Вони домовились щодо передачі зазначеної будівлі в розпорядження Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб.

На даний час територія і будівля потребують ремонту та благоустрою. Вадим Дрига окреслив найближчі кроки щодо облаштування закладу. Планується провести ремонтні роботи та організувати суботник з упорядкування території. Після приведення до ладу території і приміщення Центр зможе прийняти 30-40 осіб. У приміщені планують облаштувати душ, пральню, їдальню, кухню, кімнату для відпочинку та спальні. Відкриття Центру планується восени.

За матеріалами сайту міськради