Кіровоградська міліція шукає тих, хто розстріляв автівку кандидата в нардепи

  • Людмила Макей
  • watch_later 27 вересня 2014, 10:06

  • visibility 3 перегляда

Правоохоронці розпочали досудове розслідування по факту обстрілу з автомата автомобіля, який стався у Кіровограді 24 вересня близько 23.00.

Про це пише “Рідний Кіровоград”.

Інформацію внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань. Порушено кримінальну справу за частиною 4, статті 296 Кримінального Кодексу України. Потерпілі написали заяву до міліції  на наступний день після інциденту.

Про факт обстрілу з автомата Калашникова легкового авто кандидата в народні депутати повідомив у facebook громадський активіст Сергій Чубченко.

"А тепер про вибори. Для тих, хто ще не зрозумів, вони вже розпочалися! Підтвердження на фото. Кумедний збіг: як тільки один з моїх знайомих подав документи на реєстрацію кандидатом в депутати Верховної Ради по 100 округу, де наполегливо балотується Станіслав Березкін, автомобіль, на якому він періодично пересувався, був розстріляний з 10-ти метрів з автомата Калашнікова. В кузові машини - 27 наскрізних кульових отворів калібру 5.45. Змістовні дебати", - написав Чубченко.

Нагадаємо, ЦВК офіційно зареєструвала кандидатами по одномандатнму виборчому округу № 100 сімох претендентів. Серед них - Станіслав Березкін, Ярослав Бублик, Євгеній Дементов, Світлана Курченко, Микола Онул, Євген Семенов, Леонід Соловчук.