Кіровоградська міськрада через суд вимагає від перевізників кошти та майно

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 24 листопада 2015, 12:00

  • visibility 112 переглядів

Управління власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради через суд вимагає від  товариства з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" розірвання договору, стягнення майже 3 млн гривень та зобов'язання повернути майно.

Господарський суд Кіровоградської області ухвалив розглянути позов заступника прокурора Кіровоградської області в інтересах держави в особі управління власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія".

Позов містить наступні вимоги:

- стягнути з відповідача на користь управління власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради заборгованість з орендної плати за договором оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Кіровограделектротранс" від 01.12.04 р. № 174/17 в сумі 2 588 193,88 грн.;

- розірвати договір оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Кіровограделектротранс" від 01.12.04 р. № 174/17, укладений між управлінням власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія";

- зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" повернути управлінню власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради орендоване майно - цілісний майновий комплекс комунального підприємства "Кіровограделектротранс", розташований по проспекту Університетському, буд. 3 у м. Кіровограді, з оформленням акту приймання-передачі, відповідно до порядку повернення цілісних майнових комплексів комунальних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого рішенням Кіровоградської міської ради від 21.02.08 р. № 450.

Розгляд справи відбудеться 27 листопада 2015 року.