Кіровоградська міськрада проситиме перевізників повернути тариф у 2 гривні

  • Алла Зейферт
  • watch_later 3 червня 2014, 16:00

  • visibility 130 переглядів

Управління транспорту Кіровоградської міської ради надішле міським пасажироперевізникам листи із проханням повернути тариф на проїзд у маршрутних таксі до 2 гривень за одну поїздку.

Про це Точці доступу повідомив начальник управління транспорту міської ради Віктор Зубченко.

За його словами, міська рада вирішила задовольнити подання прокурора щодо скасування рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 29.04.2014 № 232 „Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кіровограда”. Однак це не означає, що проїзд знову коштуватиме 2 гривні. Під час збільшення тарифів до 3 гривень із перевізниками укладалися додаткові договори, які тепер, після задоволення прокурорського подання, розірвуть. Перевізників же управління транспорту проситиме на добровільній основі знизити тарифи до 2 гривень. Звичайно, що добровільно перевізники це робити не захочуть, а примусити через суди – довга справа.

Нагадаємо, нещодавно у Кіровограді затвердили нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті. Поїздка у тролейбусі після подорожчання коштує 1,50 грн. замість 1,25 грн., в маршрутках із 2 гривень підскочила до 3, а в автобусах режиму експрес, що їздять до селища Нове, треба сплачувати 3,50 грн.