Кіровоградська міськрада розгляне програму підтримки учасників АТО та їхніх сімей, як це зробили у Львові

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 8 серпня 2014, 16:59

  • visibility 27 переглядів

Програму підтримки учасників антитерористичної операції на Сході України розглянуть на черговому засіданні Кіровоградської міської ради.

Про це повідомив депутат міськради Павло Топчій у своєму блозі на «УЦ».

«12 серпня дана програма буде внесена на розгляд виконкому, а 2 вересня на розгляд сесії. Маю сподівання, що депутатський корпус підтримає її одноголосно», — йдеться у запису.

Топчій також повідомив, що запропонував такі доповнення до програми: «визначити конкретний розмір грошової допомоги, як для загиблих учасників АТО, так і для тих хто отримав поранення; крім пільг по квартплаті, запропонував встановити право на безкоштовний проїзд громадським транспортом членам сімей учасників АТО; щодо дітей учасників АТО, то запропонував забезпечити їх безкоштовним харчуванням не лише у школах, а і у дитячих садках».

Нагадаємо, львівська міська рада звільнила від квартирної плати до 2015 року сім’ї військовослужбовців, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України. Крім цього, у серпні почнеться виплата матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців.