Кіровоградська ОДА фінансово підтримала молодих науковців

  • Катерина Федченко
  • watch_later 17 жовтня 2014, 11:11

  • visibility 3 перегляда

Обласна комісія визначила переможців премії молодих науковців Кіровоградської області.

Премія присуджується науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях та на підприємствах області, мають вчений ступінь або вчене звання і зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного або культурного розвитку Кіровоградщини.

Перше місце та премію у розмірі 3654 грн отримала Марія Казначеєва - кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології КДПУ імені В. Винниченка. Презентувала наукову роботу у галузі біохімії - дослідження стану прооксидантно-антиоксидантної системи рослин при утворенні мелатоніну.

Друге місце та премію у розмірі 2436 грн. отримав Олексій Заярнюк – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки праці та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету. Презентував науковий доробок щодо сприяння зайнятості особам з обмеженими фізичними можливостями.

Третє місце і премію у розмірі 1218 грн. отримала Юлія Бондар – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту, економіки та права Кіровоградської льотної академії Національного технічного університету. Презентувала наукове дослідження, де обґрунтувала теоретичні аспекти та розробила практичні рекомендації щодо вдосконалення організації та методики внутрішнього аудиту в органах Пенсійного фонду України.

Всього ж у 2014 році на заходи щодо підтримки молодих науковців в обласному бюджеті передбачено 10,3 тис. грн.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА