Кіровоградська ТЕЦ просить ДАІ швидше давати доступ до комунікацій під дорогами

  • Алла Зейферт
  • watch_later 16 липня 2014, 17:09

  • visibility 14 переглядів

КП «Теплоенергетик» звертається до управління ДАІ області з проханням не затягувати з дозволами щодо доступу робітників ТЕЦ до комунікацій під дорогами.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ТЕЦ.

У ньому сказано: «Кіровоград має розгалужену систему тепломереж. Труби розташовані в підземній частині як пішохідної зони, так і автомобільних шляхів. В той же час, на жаль, більшість теплових комунікацій потребують оновлення або заміни. Тому часто ремонтні роботи теплових магістралей спеціалістам доводиться проводити на проїжджій частині міста.

Щоб проводити ремонт та розриття асфальтного покриття на автошляхах, КП «Теплоенергетик» має звертатись до Державтоінспекції та узгоджувати з нею свої дії. Перед початком робіт підприємство надає ДАІ та управлінню розвитку транспорту та зв’язку кіровоградської міської ради схеми, в яких зазначається ділянка, на якій будуть проходити роботи. Комунальний заклад справно виконує свої зобов’язання перед відомствами. Однак останнім часом лагодити тепломагістралі, що знаходяться на автошляхах Кіровограда, стає складно.

Через очікування узгодження схем, підприємству доводиться затримувати роботи і тим самим завдавати незручностей учасникам дорожнього руху, а також споживачам «Теплоенергетика», які не можуть отримати якісних послуг.

Працівники підприємства з повагою ставляться до співробітників ДАІ і усвідомлюють, наскільки важливою є робота правоохоронців на дорогах Кіровограда. В той же час КП «Теплоенергетик» звертається до Державтоінспекції з проханням з розумінням поставитись до необхідності працювати на автошляхах. Адже своєчасний і швидкий ремонт тепломагістралей не лише забезпечить теплопостачанням жителів міста, а й допоможе уникнути тривалих незручностей на автошляхах Кіровограда».