Кіровоградські перевізники не зовсім щирі у своїх заявах про нерентабельність маршрутів

  • Людмила Макей
  • watch_later 26 липня 2014, 11:55

  • visibility 10 переглядів

На засіданні робочої групи з розрахунку тарифів на послуги пасажирських перевезень у Кіровоградській міській раді з’ясувалося, що розрахована раніше вартість була завищена.

Про це пише «Вечірня газета».

На момент проведення засідання комісії не всі перевізники надали свої розрахунки повторно, одне підприємство (КТ "Автолегіон - Варванської Ю.В." їх надало, але потім відкликало, оскільки їм треба врахувати в розрахунках ще один маршрут). Варто зауважити, що частина перевізників зробила спробу виконати висунуті до них вимоги на минулому засіданні комісії. Зокрема, частина з них надали дані про коефіцієнт пасажировмісткості, також про пасажиропотоки на маршрутах, а КТ "Автолегіон - Варванської Ю.В." - єдине підприємство, яке ще й надало всю документацію щодо фінансової частини витрат.

Показово, що деякі перевізники після того, як спробували розрахувати тариф відповідно до методики, дещо зменшили його вартість. Окремі перевізники пропонують ввести різні тарифи на різних маршрутах, на доцільності чого наголошує і АКМУ.

Але і на другому засіданні у членів комісії виникли сумніви щодо відповідності вказаних окремими перевізниками даних про пасажиропотік на тому чи іншому маршруті - на їхній погляд, в деяких випадках вони явно занижені, а це впливає на собівартість послуги. Тому було вирішено рекомендувати перевізникам надати додаткові дані, що підтверджують задекларовані.