Кіровоградські митники виявили порушень на 47 млн грн

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 серпня 2014, 18:38

  • visibility 1 перегляд

Оперативні підрозділи Кіровоградської митниці Міндоходів направили 21 повідомлення про кримінальні правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 358, ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України, та виявили 78 порушень митного законодавства за 7 місяців 2014 року.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів в області.

За попередньою оцінкою, вартість предметів правопорушень становить понад 47 млн грн.

Враховуючи відсутність пунктів пропуску в зоні діяльності Кіровоградської митниці, слід зазначити, що основними шляхами виявлення порушень митного законодавства є аналіз митних оформлень в режимі реального часу, завершених в попередні періоди, а також проведення спільних рейдів з ДАІ УМВС України в Кіровоградській області по виявленню транспортних засобів, що перебувають на митній території України з порушенням митного законодавства.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, зброї, наркотичних та психотропних речовин митниця провела 112 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 47 протоколів про порушення митних правил на суму понад 13 млн грн.