Кіровоградські УБОЗівці викрили групу наркоділків

  • Алла Зейферт
  • watch_later 7 серпня 2014, 17:04

  • visibility 18 переглядів

Правоохоронці вилучили більше 30 мл готового для продажу ацетильованого опію та більше 130 тисяч гривень, отримані незаконним шляхом, під час санкціонованого обшуку домоволодіння одного з організаторів злочинного бізнесу.

Про це Точці доступу повідомили у СЗГ УМВС в області.

До складу злочинного угрупування з міжрегіональними зв’язками входило п’ятеро осіб, віком від 32 до 39 років. Двоє з них виступали організаторами злочинного «бізнесу», вони ж власноруч і виготовляли опій ацетильований за місцем свого проживання.

Сировину для виготовлення наркотичної отрути зловмисники скуповували на території кількох областей. В подальшому, за допомогою підручних засобів, здійснювався процес «виробництва» речовини.

До збуту опію були задіяні усі учасники злочинного угрупування. Серед клієнтів – не лише наркомани «зі стажем». Список покупців збільшувався через те, що згодом частина клієнтів «приводила» до них наркозалежних знайомих.

У результаті такої «діяльності» наркоторгівці отримували прибуток у сумі від 200 до 250 тисяч гривень на тиждень, що створювало усі умови для безбідного існування.

Усі затримані офіційно ніде не працювали, проживали в добре умебльованих будинках та користувалися дорогими автомобілями.

У ході проведення обшуків на підставі постанови суду за місцем проживання підозрюваних працівниками Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області було виявлено та вилучено рослини коноплі, вже підготовлений для продажу опій ацетильований, посуд для його виготовлення та порожні пляшки з-під розчинника, медичні препарати та шприці, грошові кошти у сумі 130 тисяч гривень, отримані від реалізації наркотичних засобів, мобільні телефони та банківські картки. Крім того, за місцем проживання одного із зловмисників було виявлено предмети, зовні схожі на вибухові пристрої (гранати Ф1 та РГД-5).

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». За ці дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.