Кіровоградських школярів під час канікул навчатимуть фітнесу та хореографії

  • Сергій Муренець
  • watch_later 17 березня 2015, 10:10

  • visibility 62 перегляда

Учні 8-11 класів кіровоградських шкіл з 23 по 27 березня, поки триватимуть весняні канікули, зможуть по бажанню відвідувати в навчальних закладах безкоштовні заняття з фітнесу, хореографії, а також психотренінги.

Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління освіти Кіровоградської міськради Лариса Костенко, передає кореспондент Точки доступу.

– Кульмінацією такого тижневого оздоровчого проекту стануть заняття з аквааеробіки в ДЮСШ "Надія", – зазначила Костенко.

За словами посадовця, аквааеробіка – це єдиний предмет, за який доведеться заплатити. Вартість складатиме 20-25 гривень на день.

Для відвідування занять з хореографії та фітнесу школярам потрібно буде надати медичну довідку про загальний стан здоров’я. А для тих, хто бажатиме піти на аквааеробіку, потрібна буде довідка від лікаря-дерматолога, яка засвідчить відсутність шкірних хвороб.

Хореографію, фітнес та інші оздоровчі предмети під час канікул викладатимуть у кількох школах Кіровограда разом з профільним, тим, який учні оберуть самостійно.

Зокрема, в 6-й школі та колегіумі навчатимуть англійської, у 8-й – біологію та хімію, в 16-й – математику, в 20-й – декоративно-ужиткове мистецтво, 31-й – здоровий спосіб життя, 26-й – спорт та оздоровлення.