Кіровоградським вкладникам «VAB Банк» будуть повертати кошти через "ПриватБанк"

  • watch_later 4 лютого 2015, 10:04

  • visibility 53 перегляда

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 4 лютого почне виплати вкладникам неплатоспроможного «VAB Банку» через відділення шести банків.

Як зазначає УНІАН з посиланням на інформацію фонду, вкладники, що вказали при укладенні договору вкладу або рахунки місце реєстрації в АР Крим, Донецькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Херсонській областях або г. Севастополь, будуть отримувати відшкодування у відділеннях «Альфа-Банку».

У разі зазначення в договорі адреси в Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій або Чернігівській областях відшкодування буде виплачуватися через «ПриватБанк».

Вкладники з місцем проживання згідно з договором у Вінницькій або Тернопільській областях зможуть отримати свої кошти в банку «Хрещатик», в Житомирській, Полтавській чи Сумській областях - в «УкрСиббанку», у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській або Черкаській областях - в банку «Михайлівський ».

Кияни та жителі Київської області будуть отримувати відшкодування в «Укргазбанку».

Також повідомляється, що через ці банки виплачуватиметься відшкодування за депозитами, термін дії яких закінчився до 21 листопада 2014 включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Про терміни і порядок виплат іншим вкладникам буде оголошено додатково.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів з 21 листопада ввів тимчасову адміністрацію в «VAB Банк» на підставі рішення Національного банку України про визнання банку неплатоспроможним. Обсяг коштів, які можуть бути відшкодовані вкладникам банку, оцінюється фондом в 7116 млн грн.