Кіровоградщина не готова до опалювального сезону

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 жовтня 2014, 12:44

  • visibility 24 перегляда

Кіровоградщина продовжує готуватись до опалювального сезону. Увімкнути опалення, можливо, доведеться вже за тиждень, проте область до цього й досі не готова.

Проте новопризначений Президентом Порошенком екс-регіонал губернатор Сергій Кузьменко просить не панікувати.

- Я попросив би не наганяти паніку з приводу початку опалювального сезону. Він розпочнеться незалежно до виборів чи після. Єдиним фактором ввімкнення опалення є температурний режим. За інформацією метеорологів, зниження температури очікуємо вже наприкінці цього тижня або на початку наступного, – відзначив на аппаратній нараді голова Кіровоградської ОДА.

За словами директора обласного освітнього департаменту Ельзи Лещенко, жодного акту готовності навчальних закладів до опалювального сезону не підписано в Маловисківському районі. Забезпечення вугіллям НЗ у порівнянні з минулим тижнем збільшилось лише на 1%. У Гайворонському, Знам'янському та Маловисківському районах ситуація з вугіллям жодним чином не змінилась.

За словами Олега Рибальченка, директора обласного департаменту охорони здоров'я, чотири лікувальних заклади ще не підписали акти готовності до опалювального періоду, однак технічно усі медустанови готові до включення опалення.

Як повідомила Валентина Животовська, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини, жодної тонни вугілля не завезли до шести закладів культури Голованівського та трьох Новоукраїнського районів. В Аджамській дитячій музичній школі лише розпочали заміну котла, однак роботи обіцяють закінчити до кінці жовтня.

За матеріалами „Гречки”.