Кіровоградщині зменшили норми споживання електрики – обленерго просить економити

  • Алла Зейферт
  • watch_later 13 серпня 2014, 11:44

  • visibility 40 переглядів

Адміністрація ПАТ «Кіровоградобленерго» звертається до населення з проханням економити електроенергію у зв’язку з тим, що НКРЕ обмежила області норми її споживання.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі „Кіровоградобленерго”.

У зверненні сказано: „Суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції призвели до дефіцитного балансу виробництва і споживання електричної енергії. Через це виникла реальна загроза стабільній та безперебійній роботі об’єднаної електроенергетичної системи України. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системний аварійних вимкнень, є дотримання споживачами встановлених граничних величин споживання електроенергії та дозволеної потужності.

Державним підприємством «Національна енергетична компанія «Укренерго» для Кіровоградської області обмеження споживання наразі встановлене на рівні 8,8 МВт та 500 тис. кВт/год на добу.

Спекотна погода спонукає населення активно використовувати кондиціонери, а також, через відсутність централізованого гарячого водопостачання, електричні бойлери. Неконтрольоване використання цих потужних електроприладів призводить до перевантаження енергосистеми. Тому, аби не допустити перевантаження і спрацювання автоматики захисту, необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня.

ПАТ «Кіровоградобленерго» звертається до мешканців області з проханням обмежити використання електроенергії і не вмикати кондиціонери та електробойлери у години найбільшого навантаження, а саме: з 12:00 до 17:00 та з 21:00 до 22:00.

Просимо із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже тільки так можна забезпечити безперебійну роботу об’єднаної енергосистеми України та гарантувати якісне і надійне електропостачання в майбутньому”.