Кіровоградці - проти продажу алкогольних напоїв у нічний час

  • Катерина Федченко
  • watch_later 1 жовтня 2014, 10:34

  • visibility 44 перегляда

Кіровоградці підтримали рішення міської влади про заборону алкогольних напоїв у нічний час на громадських слуханнях вчора, 30 вересня.

Учасники слухань були одностайні в тому, що, заборонивши продаж пива та алкогольних напоїв з десятої вечора до восьмої ранку, міська влада вчинила правильно, і це рішення відповідає потребам мешканців. Забезпечити контроль за його виконанням повинні виконавчі органи міської ради спільно з правоохоронцями.

-Це рішення сприяє формуванню в суспільстві здорового способу життя, зниженню рівня споживання пива та алкогольних напоїв, у першу чергу серед молоді, а також дотриманню громадського спокою, заявив заступник міського голови Сергій Васильченко.

Нагадаємо, що рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час було прийняте ще в травні 2011 року, тоді більшість кіровоградців підтримали рішення влади. Натомість Антимонопольний комітет України вважає, що продаж пива і алкоголю слід дозволити у підприємствах торгівлі, яким встановлено режим роботи у нічний час.

За матеріалами сайту Кіровоградської міської ради