Кіровоградців запрошують провести ніч в бібліотеці

  • Катерина Федченко
  • watch_later 12 січня 2015, 10:54

  • visibility 71 перегляд

Святкова програма «Щедрий вечір у бібліотеці» відбудеться в обласній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського 16 січня з 18.00 і майже до опівночі.

Про це Точці доступу повідомили в бібліотеці.

Цьогорічне свято проходить в стилі гоголівських творів, зокрема славнозвісної «Ночі перед Різдвом». Молодь може прийти в стилізованих костюмах гоголівських персонажів – Оксани і Вакули.

На дорослих відвідувачів очікує кімната запитань-відповідей «Балачки в темряві», SHORT films (комедійне кіно), святкова акція «Побажай добра ближньому» і виступи молодих поетів, де звучатиме авторська музика (гітара).

На дітей очікують веселощі в дитячих кімнатах, майстер-класи «Лотос-квітка чистоти», браслети-обереги, квіти з паперових серветок і овечки як символ прийдешнього року.. На розумників чекають на інтелектуальному турнірі «Музична своя гра» і «Відеоквартет», чи у відділі мистецтв, де можна спробувати себе у всесвітньо відомій грі «Мафія».

Виступатимуть студенти музучилища, танцювальний колектив студії «Аеліта», святковий вертеп і на завершення вечора - музика скрипаля.

На святі буде народний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва й презентація виставки старожитностей «Українська оселя», а також виставки «Сяйво Різдва», «Новорічна композиція», «Біла казка дитинства».

Усі бажаючі зможуть пройти на екскурсію до книгосховища.

Довідки за тел.: 22-58-90, 066 122 70 98