Клієнти ПриватБанку назбирали більше мільйона гривень на тепловізори для бійців АТО

  • Людмила Макей
  • watch_later 26 серпня 2014, 15:10

  • visibility 9 переглядів

Клієнти ПриватБанку передали українським військовим 16 сучасних тепловізорів Pulsar Quantum HD 50S, які допоможуть нашим бійцям у зоні АТО «бачити» противника і вдень і вночі.

Як повідомила прес-служба банку, понад мільйон гривень на купівлю тепловізорів було зібрано клієнтами ПриватБанку в ході акції зі збору коштів у підтримку армії через банкомати. Акція, що стартувала на початку червня, на сьогодні дозволила зібрати понад 3,4 млн грн. За рахунок цих коштів закупили й відправили в зону АТО 640 бронежилетів, 400 комплектів камуфляжної форми, а також іншу необхідну солдатам амуніцію та продукти харчування.

Як повідомили в банку, на сьогодні в народній акції підтримки воїнів взяли участь понад 55 тис учасників. Серед тих, хто перерахував гроші армії, найбільше жінок – 54 відсотків; середній вік активних учасників народної ініціативи – 38–40 років. Серед жінок середня сума пожертв становить 47 грн, у чоловіків – близько 59 грн.

Найактивніше підтримують українське військо співробітники сфери освіти – 16,8 відсотка, а також працівники торгівлі, охорони здоров’я, сфери обслуговування та держсектору. Найменш активними в підтримці армії виявилися співробітники таких сфер економіки, як туризм і торгівля нерухомістю.

Найбільше пожертв військовим було перераховано жителями Київської, Дніпропетровської та Львівської областей. Активно допомагають українській армії й жителі Донецької та Луганської областей.

42 831 грн пожертвували переселенці з Донецької області, луганчани перерахували в фонд допомоги українській армії 18 492 грн, а переселенці з Криму – 7 421 грн.

Підтримати ініціативу банку та його клієнтів можна через банкомат ПриватБанку, акція діє до 1 вересня. Також кошти на закупівлю бронежилетів для наших воїнів можна перерахувати на спеціальний рахунок: № 26001060358954, МФО 305299, ЄДРПОУ 37806835; призначення платежу – фінансова допомога на безповоротній основі для програми «Захисникам – надійний захист» від П. І. Б., ІПН.

Мінімальна сума благодійних внесків не обмежується.