Кмітлива кіровоградка видурила у партнерів 100 тисяч гривень

  • Людмила Макей
  • watch_later 3 вересня 2014, 16:12

  • visibility 1 перегляд

Кіровоградські правоохоронці викрили шахрайку, яка реалізовувала неіснуючі пально-мастильні матеріали.

Про це Точці доступу повідомили СЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

На гачок спритниці потрапили шестеро приватних підприємців. Суму завданих внаслідок злочинної діяльності збитків потерпілі обраховують в сто тисяч гривень. За ці дії підозрюваній загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

42-річна кіровоградка офіційно отримала статус приватного підприємця, пройшовши відповідну реєстрацію. Та пакет документів, як виявилося, був потрібен їй аж ніяк не для ведення свого бізнесу в законний спосіб. «Попрацювавши» деякий час над тим, щоб «заявити» про своє підприємство з продажу пально-мастильних матеріалів за цінами, значно нижчими за ринкові, жінка врешті взялася реалізовувати те, чого ніколи не мала в дійсності.

Протягом трьох місяців підозрювана шукала серед своїх знайомих клієнтів, які погоджувалися за готівку придбати в її фірми бензин та дизпаливо. Товар шахрайка обіцяла «поставляти» талонами на пальне.

Таким чином за домовленістю особа отримала від шести потерпілих більше 100 тисяч гривень.

У подальшому «постачальниця» негайно змінювала номер телефону, а іноді і тимчасово змінювала місце проживання. Ошукані довгий час намагалися знайти її самостійно та повернути гроші, але кожного разу зловмисниці вдавалося виходити «сухою із води».

Заяви до міліції потерпілі подали лише тоді, коли переконалися, що власними силами проблему вирішити не в змозі.

Працівники міліції протягом доби встановили місцезнаходження особи. Відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». За ці дії особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, а також необхідно буде повернути ошуканим громадянам видурені у них гроші.