Коли і де в Кропивницькому перекриють рух транспорту на День міста

  • watch_later 7 вересня 2018, 10:45

  • visibility 186 переглядів

У Кропивницькому в зв’язку зі святковими заходами на честь Дня міста буде обмежено і перекрито рух на центральних вулицях.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив  начальник управління транспорту міськради Олександр Вергун, передає кореспондент Точки доступу.

З 14 вересня до 16 вересня  буде перекрито вул. Віктора Чміленка від вул. В'ячеслава Чорновола до вул Велика Перспективна. Зазначена ділянка буде перекрита  на 2 дні для того, щоб мати змогу монтувати сцену на головній площі міста.

 15 вересня з ранку і до самого вечора від вулиці Преображенської до Шевченка буде перекрито вул. Велика Перспективна.

Біля Ковалівського парку буде перекрито вул. Кавалерійська від вул. Євгена Чекаленка до вул. Віктора Чміленка та вул Дворцова від вул. Юрія Олефіренка до вул Кавалерійської.

З 12:30 до 13:30 буде перекрито ділянку від бульвару Студентського до вул. Євгена Маланюка. Тут буде формуватися колона данс-параду, і на період проходження колони по вул. Великій Перспективній до ЗОШ №4 також перекриють вул. Преображенську до площі Богдана Хмельницького та частину проспекту Винниченка.

Пасажири громадського транспорту мають звернути увагу на те, що проїзд через центральною вулицею міста буде обмежено від самого ранку аж до закінчення святкової концертної програми. Об’їжджати цей відрізок водії автівок та автобусів будуть прилеглими центральними вулицями.

Читайте також: На День міста кропивничан пригощатимуть рекордним 264-кілограмовим вишневим пирогом

Читайте також: Укpаїнський poк-гуpт The Hardkiss виступить хедлайнеpoм на кoнцеpті дo Дня міста

Читайте також:  Як у Кропивницькому святкуватимуть День міста (ПРОГРАМА)

Фото  на обкладинці ecsphilly.org