Колишній орендар кіровоградської ТЕЦ хоче забрати назад підприємство?

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 19 серпня 2014, 11:15

  • visibility 12 переглядів

Колишні орендарі кіровоградської ТЕЦ — харківська компанія ТОВ «Високі енергетичні технології» — знову хочуть прибрати до рук теплопостачальне підприємство.  

Про це під час прес-конференції сьогодні, 19 серпня, повідомив секретар Кіровоградської міськради Іван Марковський, передає кореспондент Точки доступу.

— За час оренди ТЕЦ вони напалили газу на 31 мільйон гривень, повісили ці борги на міськраду, а самі втекли, — розповів секретар міськради. — Після цього ми повернули підприємство в комунальну власність. Зараз представники компанії  «Високі енергетичні технології» знову з'явилися, і я вам відверто скажу, що йде жорстка війна. Вони забули забрати апарат, який з вугілля виробляє газ. Тому пішли на таку хитрість, щоб створити комісію, яка б провела звірку майна, що кому належить, і склала акт. Для чого це потрібно? Виявляється, що ціна того їхнього апарату є більшою від вартості всієї ТЕЦ. Тому, якби ми пішли в них на поводу й підписали акт, вони б звернулися до суду й забрали собі все підприємство. ТЕЦ їм потрібна, бо здатна виробляти ще й електроенергію, й у хорошого господаря може приносити великі прибутки. Тому вони не залишають своїх спроб і продовжують механічно давити на нас через всі інстанції.

Нагадаємо, міська рада розірвала договір оренди цілісного майнового комплексу «Кіровоградська ТЕЦ» з ТОВ «Високі енергетичні технології» (м.Харків) на початку 2009 року.

Харків'яни орендували теплопостачальне підприємство з жовтня 2004 року.