Колишня повія з Херсонщини влаштувала на Кіровоградщині віддалений секс-бізнес

  • Алла Зейферт
  • watch_later 4 серпня 2014, 15:34

  • visibility 129 переглядів

Працівники сектору по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Кіровоградській області викрили жительку Херсонщини, яка підозрюється у звідництві.

Про це Точці доступу повідомили у СЗГ УМВС в області.

32-річна жителька невеличкого містечка, колишня повія, а нині – начебто, добропорядна дружина та мати 5-річної дитини, скористалася своїми знаннями «особливостей» інтим-роботи та організувала власний «бізнес». Для того, аби не потрапляти на очі місцевих правоохоронців, вирішила «розгорнути діяльність» у чужому регіоні.

Так, попрацювавши кілька місяців в якості «роботодавця» та проявивши неабиякі здібності психолога, спритниця на значній відстані за допомогою мобільного телефону та соціальних мереж організувала на Кіровоградщині справжній «колектив» повій.

Після цього підозрювана подала відповідне оголошення із дещо завуальованим змістом в Інтернет-мережу. Далі телефоном отримувала замовлення від клієнтів та передавала їх повіям.

Дівчата легкої поведінки, які жодного разу не бачили свого «роботодавця», після «зустрічі» з клієнтом відповідально передавали на банківський рахунок звідниці її відсотки. Сума отриманого зиску за кожною такою «оборудкою» складала від 100 до 500 гривень. У подальшому спритниця отримувала через платіжний термінал гроші та використовувала їх на власні потреби.

Під час санкціонованих обшуків у помешканні підозрюваної правоохоронці виявили та вилучили банківську картку, мобільний телефон, купу записників із номерами мобільних телефонів та інші речі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво».

За такі дії особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Дівчатам легкої поведінки доведеться сплатити штраф.