Компаніївський район допоміг АТО харчами

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 19 червня 2014, 15:50

  • visibility 13 переглядів

Кіровоградських правоохоронців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, підтримали мешканці Компаніївського району.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УМВС в області.

Координатором заходу виступив керівник громадського формування «Самооборона майдану» в Кіровоградській області Микола Джоган. За ініціативи мешканців кількох населених пунктів для працівників міліції активісти зібрали та передали до східних областей продовольчі гостинці з дому.

— Майже в усіх районних центрах ми маємо представників нашої громадської організації, які постійно спілкуються з людьми, — розповів Джоган. — Бажання допомогти та підтримати наших захисників майже щодня висловлює значна кількість населення. Тож ми вирішили скоординувати цю роботу, аби якнайшвидше передавати усе необхідне представникам Кіровоградщини, які зараз несуть службу в зоні АТО.

На початку тижня активісти доправили в Кіровоград домашні продукти харчування, сухпайки та консервацію для тих, хто за сотні кілометрів від домівок боронить спокій своєї країни. Того ж вечора їхні колеги доставили важливий вантаж до місця призначення, і правоохоронці отримали гостинці з дому.

— Ми вдячні всім громадянам, хто знайшов таку можливість і підтримав наших бійців, — сказав заступник начальника УМВС в області Дмитро Селезньов. — Щира подяка й активістам громадської організації та особисто Миколі Петровичу Джогану. Дуже важливо, аби наші люди, які зараз перебувають в «гарячих точках», відчували підтримку. А вони це відчувають, я вас запевняю, і мають патріотичний настрій і бойовий дух.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року в. о. президента України Олександр Турчинов заявив, що для того, щоб зупинити розгул тероризму, організованого російськими спецслужбами у східних регіонах України, Рада нацбезпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію з залученням Збройних Сил України.

АТО у східних регіонах країни триває й досі. Участь в операції також беруть і військовослужбовці з Кіровоградщини.