Комунальники області готуються до суворої економії газу

  • Людмила Макей
  • watch_later 9 липня 2014, 15:35

  • visibility 6 переглядів

Кіровоградщині, як і іншим регіонам, буде зменшено ліміт споживання природного газу на 10% протягом 2014 року та опалювального періоду 2014/2015 років у зв'язку з припиненням постачання блакитного палива російським "Газпромом".

Про це повідомив заступник голови ОДА Віктор Рєзнік під час наради з керівниками департаментів, управлінь та інших підрозділів облдержадміністрації з питання розробки та реалізації на Кіровоградщині заходів економії, передає прес-служба ОДА.

Віктор Рєзнік нагадав, що уряд створив кризовий енергетичний штаб, завдання якого – забезпечити баланс та раціональне використання енергетичних ресурсів у державі (їх наявності та витрачання), а також забезпечення заходів енергозбереження та енергоефективності.

Кожна область має відповідний об’єм скорочення споживання природного газу у побуті, на промислових підприємствах та підприємствах теплокомуненергетики, у бюджетній сфері.

Відповідно до цих завдань кожне міністерство доручило підприємствам своєї мережі розробить графік помісячного скорочення споживання газу не менше ніж на 10% порівняно з минулим опалювальним сезоном.

Минулого року Кіровоградщина спожила більше 550 мільйонів кубометрів газу, з них 60% – частка населення. У цій сфері найскладніше буде економити, хоча, як зазначив заступник голови облдержадміністрації, і підприємства, й бюджетні установи, і жителі – «ми всі в одному човні, оскільки газова труба одна», тому від кожного сегменту залежить, як переживемо наступний опалювальний сезон.