Крим будуватимуть наркомани

  • watch_later 10 липня 2015, 00:00

  • visibility 121 перегляд

На будівельних об'єктах в Республіці Крим будуть працевлаштовувати наркозалежні з різних регіонів Росії, які пройшли програми реабілітації. У п'ятницю, 10 липня, російський Національний антинаркотичний союз (НАС) презентує в Сімферополі відповідний проект.

"Питання працевлаштування наркозалежних, що пройшли реабілітацію, є ключовим для успішного повернення їх у суспільство. Проте багато професій назавжди закриті для людей, які раніше страждали від залежності. Фактор "соціального клейма наркоманії" також ускладнює процес пошуку роботи для людей, що страждали від залежності" , - повідомили в прес-службі НАС.

Національний антинаркотичний союз - російська громадська організація, створена в грудні 2013 для протидії поширенню наркоманії та пов'язаної з нею злочинністю в Росії. Свою діяльність союз здійснює в тісній співпраці з державою, ФСКН і громадськими організаціями.

У вересні 2014 НАС підписав договір про співпрацю з Республікою Крим.

У травні 2015 депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Олександр Хінштейн запропонував законодавчо дозволити засудженим працювати "в місцях залучення до праці в іншій місцевості", але в межах одного суб'єкта РФ. В даний час зеки мають право трудитися на виробництвах тільки в межах виправних установ.

Джерело: Новости Крыма