Куди піти на вихідних?

  • Катерина Федченко
  • watch_later 14 листопада 2014, 10:10

  • visibility 339 переглядів

У Кіровограді відбудеться декілька заходів, які можна відвідати вихідними, 15 та 16 листопада.

Субота, 15 листопада.

О 12.00 у приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського (3 поверх) відбудеться всеукраїнський диктант з польської мови «Я пишу, ти пишеш, ми пишемо… по-польськи».

Запрошуються всі бажаючі перевірити свої знання з польської мови.

13.20, 19.00 у кінотеатрі «Портал» можна подивитися стрічку українського режисера Олеся Саніна «Поводир», яка номінується на премію «Оскар».

13.30 в актовій залі Кібернетико-технологічного коледжу відбудеться концерт ансамблю польської пісні і танцю «Поляни з-над Дніпра» (Київ) під гаслом «Без незалежної України немає незалежної Польщі», приурочений до Дня незалежності Польщі. Вхід вільний.

О 17.00 в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбудеться гра КВН на «Кубок ректора». Змагатимуться команди факультету автоматики та енергетики, механіко-технологічного факультету, факультету проектування та експлуатації машин, факультету економіки та менеджменту, а також команда South Park кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ. Запрошені гості – КВНщики Кіровоградського державного педагогічного університету.

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує відвідати виставу театру для дітей «Зачарований дарунок» Н.Педько (для діток віком від 5 років)

(ростові ляльки: бременські музики, Мавпочка, Тигреня, губка Боб та смішарик Нюша)

Неділя, 16 листопада

З 11.00 до 12.30 в Дендропарку відбудеться сімейне свято «День народження Сонячного Зайчика». На учасників чекають веселі конкурси та танці, колективні ігри, дружня та весела атмосфера.

13.20, 19.00 у кінотеатрі «Портал» можна подивитися стрічку українського режисера Олеся Саніна «Поводир», яка номінується на премію «Оскар».