Кузьменко пообіцяв шахтарям підтримку

  • Людмила Макей
  • watch_later 8 жовтня 2014, 10:41

  • visibility 5 переглядів

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко висловив готовність всебічно підтримати шахтарів у питанні захисту їхніх прав та підтримав їхню пропозицію щодо направлення до Верховної Ради України відповідного звернення по законопроекту № 5111.

Про це губернатор повідомив під час зустрічі з інвалідами-регресниками шахтарської галузі Кіровоградщини на чолі з головою ГО "Спілка інвалідів праці Інгульського рудоуправління" Павлом Семичем.

Невдоволення колишніх шахтарів викликав законопроект № 5111, який розглядали депутати Верховної Ради, а саме, ті положення, що передбачають зміну підпорядкування соціальних фондів, спрямованих на підтримку інвалідів-регресників.

За законопроектом № 5111 планується об’єднати усі фонди підтримки інвалідів і пенсіонерів, підпорядкувавши їх органам державної влади. А це, на переконання шахтарів, може обмежити їхні права.

Тому однією з головних вимог шахтарів є зняття законопроекту №5111 з розгляду Верховної Ради. Крмі того, колишні шахтарі вимагають залишити Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України самостійною структурною одиницею.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА.