"Київстар" ініціює створення національного роумінгу в зоні АТО

  • watch_later 13 березня 2015, 07:30

  • visibility 255 переглядів

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" (Київ) ініціює створення національного роумінгу між чотирма найбільшими операторами мобільного зв'язку ("Астеліт", "МТС-Україна" і "ТриМоб") в зоні проведення антитерористичної операції .

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав президент "Київстару" Петро Чернишов.

Він зазначив, що в зоні АТО регулярно відбуваються аварії у всіх операторів, наслідки яких, як правило, усуваються, але з перервою в 1-3 дні.

- Тому ми зважилися на альтернативний шлях і направили офіційні листи в "МТС-Україна","Астеліт" (Бренлі Life) і "ТриМоб" з пропозицією розглянути можливість надання національного роумінгу в зоні АТО. Це б дозволило мінімізувати наслідки постійних аварій та перебоїв зі зв'язком в тих районах Луганської та Донецької областей, куди не можуть дістатися ремонтні бригади , - заявив Чернишов.

Президент "Київстару" також зазначив, що, враховуючи складну економічну ситуацію в цих регіонах, оператор виступив з ініціативою визначення символічної плати за трафік у розмірі 0,01 гривні за дзвінок.

Співробітники "Київстару" вже провели зустрічі з представниками зазначених мобільних операторів і домовилися оперативно розглянути технічну можливість національного роумінгу в зоні АТО.

За матеріалами "Українських новин"