Лозінського випустили з в’язниці й знову затримали (ОНОВЛЕНО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 11 червня 2014, 23:35

  • visibility 126 переглядів

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, засуджений за вбивство, достроково вийшов із в'язниці за станом здоров'я.

Про це повідомили в Державній пенітенціарній службі, пише «Українська правда» з посиланням на «Українські новини».

«Дійсно, сьогодні Лозінський був звільнений», — повідомили у службі.

Водночас голова Пенітенціарної служби Сергій Старенький заперечує, що його відомство сприяло звільненню засудженого.

«Щодо звільнення цього засудженого повідомляю, що в основу рішення суду лягли висновки лікарів та експертів, яких залучив до справи суддя», — написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. — Висновки медкомісії Пенітенціарної служби, які надавалися суду раніше, не містили в собі даних, які давали б можливість суду звільнити засудженого від відбування покарання.

Старенький зазначив, що здоров'я Лозінського оцінювали лікарі, які не мають жодного відношення до Пенітенціарної службі.

Крім того, за його словами, сторону держобвинувачення в суді підтримав прокурор.

ДОВІДКА. Пенітенціарна служба в серпні 2013 року спростувала інформацію про переведення Лозінського, засудженого за вбивство, на дільницю соціальної реабілітації з загальної камери в Бориспільській виправній колонії № 119 (Київська область).

У березні Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах пом'якшив вирок Лозінському, який раніше був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, призначивши йому нове покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь із Лозінським, а також тодішніми прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

26 травня 2014 року на волю випустили Євгена Горбенка.

ОНОВЛЕНО 12.06.2014 о 10:44. Екс-народного депутата Віктора Лозінського, якого вчора випустили з в’язниці, знову затримали.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


Нагадаємо, 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь із Лозінським, а також тодішніми прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув мешканець Ульяновського району Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

26 травня 2014 року на волю випустили Євгена Горбенка.