Любов по-сепаратистськи

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 10 липня 2015, 03:02

  • visibility 30 переглядів

Керівництво "ДНР" вирішило підтримати вихід любовного телешоу на захопленому бойовиками макіївському каналі ЮНІОН. Про запуск програми повідомляється на сайті «ради міністрів» і «народної ради ДНР». Ось витяг:

"На телеканалі" Юніон "стартує телевізійний проект "Стріла долі" за підтримки Міністерства інформації ДНР і генерального партнера стрілецько-розважального комплексу" Артеміда ". Голос проекту - Юлія Чичеріна. Головний приз телепроекту - організація весілля, весільна подорож і спеціальний приз від офіційного голосу проекту", - йдеться в повідомленні.

До повідомлення додається і відеоанонс майбутнього телевізійного «шедевра». У ролику дівчина, гуляючи по полю, бачить танк. З нього визирає танкіст з букетом квітів. Раптово на екрані виникає напис: "Любиш? Дій всупереч усьому!", А потім з'являється зображення чоловічої руки, яка передає в жіночу долоню скриньку з обручкою. У фіналі танкіст, дівчина і букет разом їдуть на танку в невідомому напрямку.

Голос проекту Юлія Чичеріна вже не вперше підтримує ініціативи бойовиків. Нещодавно вона заявила, що не шкодує про втрату симпатій з боку "радикально налаштованих музичних слухачів з України". А 14 червня 2015 вона виступила на шкільному випускному Дебальцеве.

worUOsublkM