Марковський не збирається вибачатись перед телевізійниками

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 21 травня 2014, 14:45

  • visibility 5 переглядів

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський не спростовуватиме оприлюднену ним інформацію про те, що на голову Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії Вадима Мурованого чиниться тиск колишніх «регіоналів», та що значна частина ефірного часу надається одному із кандидатів в Президенти.

Про це він повідомив у розмові з кореспондентом Точки доступу.


Нагадаємо, обласна телерадіокомпанія звернулася з позовом до Ленінського районного суду Кіровограда, в якому, крім Івана Марковського, значиться інтернет-видання «Правдоруб», яке надрукувало наведені вище звинувачення секретаря міськради.


Іван Марковський вважає позов до суду черговим самопіаром з боку ОДТРК, спростовувати свої слова не збирається і відстоюватиме в суді власні інтереси особисто, не залучаючи посередників чи представників.

— Як людина я маю право висловлювати свою думку, — заявив він. — В тому, що я сказав не бачу ніяких проблем чи образ. На мене також постійно чиниться тиск. Мені неодноразового при зустрічах з людьми говорили про те, що на засоби масової інформації чиниться тиск і надаються рекомендації з приводу того, що друкувати і як. Я й сказав, що на Вадима Мурованого чиниться тиск, бо, коли вислуховується лише одна точка зору... Згадайте, по транспортній реформі слухали лише заступника голови ОДА Чернявського й начальника транспортного управління Тоцького... З приводу іншого звинувачення, якщо всі працівники телерадіокомпанії, та й сам Вадим Муровоний, задіяні у передвиборчих штабах, про яку об'єктивність може йти мова? Це ж не тільки я кажу, це всі кажуть, що лунало прізвище лише одного кандидата...

Детальніше — у газеті Точка доступу №2, який вийде у п’ятницю, 23 травня.