Мешканці міста на Кіровоградщині перекрили вулицю – не дозволяють проїхати буряковозам, які руйнують будинки (ФОТО)

  • Олена Данова-Белінська
  • watch_later 7 листопада 2016, 17:00

  • visibility 228 переглядів

Сьогодні, 7 листопада, у Новомиргороді жителі міста перекривали вулицю Соборності в Златополі, щоб тут не проїжджали буряковози, які доставляють сировину на Капітанівський цукровий завод (ТОВ «Новомиргородський цукор»).

Таку інформацію повідомив з місця події кореспондент Точки доступу.

Протестуючі заявляли, що будуть блокувати проїзд великогабаритного транспорту довго, оскільки у них немає іншого виходу – приватні будинки у Златополі розташовані над катакомбами і коли їдуть навантажені вщент буряком КамАЗи з причепами, будинки двигтять у прямому смислі слова, по стінах багатьох домівок пішли тріщини. У кількох місцях зʼявилися провали – земля просідає в катакомби. Та найголовніше – лягаючи спати, щоночі мешканці будинків, розташованих по вулиці Соборності, не знають, чи не постраждають під час руйнування власного дому – буряковози їздять до другої години – і поновлюють рух о четвертій ранку, тобто майже всю ніч у оселях двигтять стіни.

Зараз рух транспорту поновлено, – зазначає міський голова Ігор Забажан. – Ми домовилися з протестуючими про те, що виконком прийме рішення про тимчасове обмеження швидкості руху до 40 км за годину і встановлення відповідних знаків на цій ділянці дороги.

Кілька тижнів тому рух великовагового транспорту від цукрового заводу перекривали в смт Капітанівка. Активісти цілодобово стримували рух вантажівок більше тижня.

Нагадаємо, медики під міськрадою Кропивницького протестували проти об'єднання пологових будинків.