Міліція за годину затримала чоловіка, який вкрав мотоцикл 77-річного дідуся

  • Алла Зейферт
  • watch_later 17 липня 2014, 17:01

  • visibility 2 перегляда

Працівникам Ульяновського РВ УМВС України в Кіровоградській області протягом години вдалося встановити особу чоловіка, який скривдив 77-річного дідуся.

Про це Точці доступу повідомили у СЗГ УМВС в області.

Повідомлення від місцевого жителя про заволодіння невідомим його мотоциклом надійшло до районного відділу міліції близько 16-ої години. Літній чоловік виїхав за кілька кілометрів від своєї оселі на інший бік села, аби назбирати аличі. Водій не прослідкував за тим, де залишилися ключі від транспортного засобу.

Проїжджаючи на велосипеді повз фруктовий сад, 45-річний місцевий житель побачив на узбіччі мотоцикл. Придивившись ближче, злодій помітив і ключі у замку запалення.

Не роздумуючи ні хвилини, він покинув велосипед, а сам попрямував до себе додому вже на чужому мотоциклі.

Повернувшись за годину з торбинкою ягід на місце, де лишив свій транспорт, дідусь зрозумів, що його майно комусь «знадобилося», тож якнайшвидше покликав на допомогу працівників міліції.

Правоохоронцям вдалося заспокоїти чоловіка через годину. Мотоцикл потерпілого знайшовся на подвір’ї підозрюваного у крадіжці.

– За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом», - розповідає перший заступник начальника Ульяновського РВ УМВС в області Людмила Колісник. – За такі дії законом передбачено покарання у вигляді обмеження волі від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.