Міліція заявила, що бійці Правого сектору намагалися перекинути машину з ДАІшниками

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 26 червня 2014, 20:13

  • visibility 6 переглядів

Міліція заявила, що бійці Правого сектору, які рухалися колоною з двох мікроавтобусів та двох легкових авто з Дніпропетровська до Кіровограда, намагалися скинути у кювет ДАІшну машину.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті УМВС у Кіровоградській області.

Наводимо текст повідомлення повністю: «26 червня цього року на автодорозі Кіровоград — Нова Прага — Олександрія у напрямку міста Кіровограда рухалася автоколона. Водії згаданих транспортних засобів проігнорували вимогу працівників Державтоінспекції про зупинку, створили аварійну ситуацію на дорозі та намагалися скинути службовий автомобіль ДАІ в кювет.

Через це працівники міліції були змушені перекрити ділянку автодороги на в’їзді до міста Кіровограда. На місце пригоди викликано слідчо-оперативну групу. Проводиться перевірка».

359

Нагадаємо, дніпропетровський Правий сектор узяв на себе відповідальність за захоплення нафтопереробного заводу в Долинській. Дев’ятьох чоловіків, які брали участь в атаці підприємства, затримали правоохоронці, вилучивши при цьому в них арсенал зброї.

Голова ОДА Олександр Петік повідомив, що затриманих нападників вночі доставили до Кіровограда, потім їх розділили й розвезли по різних містах, аби уникнути можливих спроб визволення.

Точка доступу з власних джерел дізналася прізвища всіх нападників.

Правий сектор оголосив загальну мобілізацію і збирався пікетувати облдержадміністрацію та прокуратуру в Кіровограді на сьогодні, 26 червня.

Правоохоронці зупинили автобуси з бійцями Правого сектору з Дніпропетровська, які їхали пікетувати Кіровоградську обласну прокуратуру, в Аджамці Кіровоградського району.