Міноборони запланувало майже 19 млрд грн на зарплату військовим та премії за знищення ворожої техніки в зоні АТО - Генштаб

  • watch_later 16 лютого 2015, 10:40

  • visibility 3 перегляда

 Міністерство оборони запланувало 18,8 млрд грн на зарплату військовим, премії за виконання завдань в зоні проведення АТО та знищення ворожої техніки.

Як повідомляє УНІАН, про це повідомив виконуючий обов’язки речника Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов сьогодні на брифінгу в Києві. 

Зокрема, за його словами, цього року 2,8 млрд грн планується спрямувати на фінансування речового забезпечення військовослужбовців; 2,2 млрд грн – на закупівлю пального, по 1,6 млрд грн на харчування особового складу та оплату комунальних послуг, 400 млн грн на капітальний ремонт, обслуговування казарм та інженерне облаштування лінії оборони, 300 млн грн. - на медичне й транспортне забезпечення.

Крім того, 18,8 млрд грн передбачено на виплату грошового забезпечення та заробітної плати, в цю суму також входять преміальні, які будуть виплачуватись військовослужбовцям за виконання завдань в зоні проведення АТО та знищення ворожої техніки та озброєння. 

Також він повідомив, що цього року планується виділити 5,2 млрд грн на фінансування державного оборонного замовлення; 3,6 млрд грн – на ремонт озброєння, 800 млн грн – на забезпечення зв’язком; 1 млрд грн буде виділено на будівництво житла військовим.

Цього року бюджет Міністерства оборони України збільшено на 17 млрд грн у порівнянні з минулим роком – до 44,6 млрд грн.