Міська влада Кіровограда обіцяє за два місяці відвести води, які підтоплюють Лелеківку

  • Людмила Макей
  • watch_later 24 липня 2014, 11:24

  • visibility 11 переглядів

Міська влада Кіровограда нарешті зібралася розчистити русло річки Сазонівки для відведення талих, дощових та грунтових вод, які підтоплюють мікрорайон Лелеківка.

Про це Точці доступу повідомили в міській раді.

Спроби вирішити проблему мешканців вулиць Мінської та Московської, чиї домоволодіння постійно страждають від підтоплення, тривають не один рік.

Депутат міської ради Володимир Слівнов ще у 2011 році подав депутатський запит на виготовлення проектно-кошторисної документації на розчищення русла річки та виконання роботи за рахунок коштів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища. У 2012 році у рамках програми природоохоронних заходів проект з'явився, але через брак коштів не був реалізований. Ця ж ситуація повторилася і в 2013 році.

Нарешті цього року проектно-кошторисну документацію підготували, витративши 60 тисяч гривень. Ще у чотири тисячі гривень обійшлася експертиза проекту. Тож є надія, що роботи будуть виконані в цьому році.

Те, що роботи можуть бути виконані вже нинішнього року, підтвердив і начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

–Ми передаємо цю документацію до управління земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, і якщо не буде проблем з проходженням коштів, передбачених у природоохоронному фонді, можна буде виконати необхідні роботи. Це питання – на особистому контролі секретаря Кіровоградської міської ради Івана Марковського. Орієнтовно на проведення робіт знадобиться близько двох місяців.