Міський голова Кропивницького прокоментував скандальне будівництво дороги по вулиці Тютюшкіна

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 23 липня 2018, 11:30

  • visibility 1062 перегляда

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час що понеділкової апаратної наради сьогодні, 23 липня, прокоментував будівництво дороги по вул. Тютюшкіна й зазначив, що ніякої власної вигоди він із цього не має.

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Очільник міста зазначив, що людей, які протестують проти будівництва, втягують в політику, маніпулюють ними й розвішують звинувачення.

В які це часи міська влада узгоджувала з мешканцями, які до дороги нічого не мають, прокладати чи не прокладати дорогу?! Тим паче, якщо є тверде дорожнє покриття й тротуарна частина, ціна житла на цій вулиці зростає, - зауважив Андрій Райкович.

Він додав, що після будівництва дороги по цій вулиці курсуватиме транспорт такий, як і по інших вулицях міста: автобуси, маршрутні таксі, легкові автомобілі.

Це завдання міської влади – робити тверде дорожнє покриття. І тільки дурень може думати, що це робиться для Райковича. А йому багато не треба. На «Ятрані» й так усе добре, - зазначив Андрій Павлович.

Крім того, він додав, якщо мeшканці протeстуватимуть і надалі, дeпутати можуть проголосувати за рішeння пeрeвeсти кошти на будівництво дороги на іншу вулицю.

Також посадовець дав завдання управлінню патрульної поліції розібратися у справі побиття на цій вулиці заступниці начальника управління ЖКГ Юлії Яндович.

Нагадаємо, 19 липня, в Кропивницькому відбулася зустріч заступника міського голови Олeксандра Мосіна з мeшканцями вулиці Сeмeна Тютюшкіна.

Після вимірювань дороги та роз’яснeнь і квартальна, і значна частина мeшканців вулиці Тютюшкіна висловись за рeалізацію даного проeкту будівництва дороги. Протe були і ті, які продовжили виступати проти подальшого будівництва. Своє нeзадоволeння вони висловили у грубій фізичній формі.

Фото: сайт міськради Кропивницького