Міський бюджет Кіровограда недоотримав у першому півріччі близько 9 мільйонів гривень

  • Людмила Макей
  • watch_later 18 серпня 2014, 16:37

  • visibility 4 перегляда

Бюджет Кіровограда втрачає мільйони через несплату податків, сказав секретар міської ради Іван Марковський під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 18 серпня.

Про це Точці доступу повідомили в міській раді.

Найбільше недовиконання зафіксовано по податку з доходів фізичних осіб (8,1 мільйона гривень) та платі за землю (близько 1 мільйона гривень).

- Ми усвідомлюємо всю складність соціально-економічної ситуації в країні, розуміємо, що кінець року доведеться працювати в умовах надзвичайного дефіциту бюджету і нам доведеться вирішувати складне завдання оплати енергоносіїв для запезпечення опалення закладів освіти і охорони здоров’я, - зазначив Іван Марковський. – У той же час ми запевняємо всі трудові колективи бюджетних організацій Кіровограда, що заробітна плата буде виплачуватися вчасно і у повному обсязі, ресурси міського бюджету це дозволяють робити.

У цей складний період секретар міської ради доручив усім керівникам управлінь та відділів направити всі зусилля на виконання дохідної частини міської скрабниці та забезпечити жорсткий контроль за видатками.

Неприпустимим назвав Іван Марковський хронічну заборгованість деяких підприємств по платі за землю і платі за оренду цілісних майнових комплексів. Він доручив начальнику управління земельних ресурсів та охорони навколишніго природного середовища терміново зібрати всіх злісних боржників та поставити їх перед єдино можливим вибором: за землю необхідно платити, або повернути до комунальної власності.